ГРУПА 4-6 


Малюки вік 4-6 років
Наша міні-група є ідеальним рішенням адаптації та підготовки дитини до школи, яка не відвідує садок. Наші педагоги створять всі необхідні умови ефективного перебування дитини протягом дня. Час з 8.00 до 18.30 наповнене цікавими заняттями, іграми, які чітко структуровані і гарантують систематичність у розвитку дитини. На заняттях міні-групи дитина має можливість комплексного розвитку як особистості - програма включає в себе навчальний, розвивальний, соціалізуючий і творчий компоненти. Програма побудована на основі класичних підходів дошкільної освіти та сучасних методологій, об'єднаних разом на основі сучасних вимог підготовки старших дошкільників. Під час перебування в міні-групі з дитиною працюють педагоги, які не просто навчать Вашу дитину, а й поділяться частинкою своєї любові і дружби.
У програму міні-групи входять такі заняття:
-Скоро В школу (заняття включають два компоненти: навчальний - математика, читання, письмо - і розвиває - вправи на розвиток пам'яті, мислення, мовлення, логіки і уваги),
-English For kids (заняття в ігровій формі спрямовані на освоєння лексики англійської мови, а також основ граматики),
-Непосидючки (Включають в себе активні ігри, фізичний розвиток дитини),
-Енциклопедія Етики (в ігровій формі дитина знайомиться з правилами поведінки, подачі себе в суспільстві),
-Творчі Заняття (включений весь аспект творчого самовираження - умілі ручки (ліплення), чарівний папір (аплікація), яскраві фарби (малювання), творчі фантазії (вироби, в яких використовуються різні прийоми творчості)
В результаті відвідування групи Ваша дитина:
- Підкорить вершини необхідних математичних знань (рахунок до 100, а також сотнями до 1000, з легкістю зможе вирішити завдання і приклади),
- Навчитися читати,
- Підготує руку до листа,
- Активізує розумові процеси,
- Опанує широким словниковим запасом англійської мови, освоїть перші літери і читання коротких слів,
- Зможе презентувати власний внутрішній світ через призму творчості,
- Опанує хорошими манерами,
- Навчитися виражати свої і розуміти емоції інших людей,
- Розвиватиме комунікативні навички,
- А найголовніше розкриється як особистість.

Потрапити в міні-групу дуже просто. Приходьте до нас, відвідайте пробний день, заповнюйте анкету, не забудьте взяти з собою копію свідоцтва про народження дитини, копію паспорта одного з батьків для укладання договору. Потім з понеділка по п'ятницю ми пропонуємо Вашій дитині зануритися в світ пізнання. Важливо відзначити, що нашу міні-групу відвідують виключно здорові діти.


З нетерпінням  чекаємо зустрічі з Вами!