Літній табір для дітей у віці від 5 до 10 років.


Ми організуємо дитячий відпочинок і пропонуємо малюкам провести літні канікули з користю для здоров'я і ума.Ми організуємо табір з насиченою програмою перебування: свіже повітря, смачна здорова їжа, багато спорту і рухливих ігор, розвиваючі заняття, підготовка до школи, екскурсії на комфортабельному автобусі. тривалість щоденних занять в класі, включених у вартість, в залежності від віку дітей, становить від 30 до 60 хвилин. Всі заняття проходять в ігровій формі за комунікативною методикою. На заняттях не нудьгують, ні діти, ні школярі.
Для кожної дитини складається розклад, з урахуванням побажань батьків.
У вихідні дні занять з педагогам в ці дні немає. Можна відпочити з книжкою, прогулятися до лісу, подивитися фільми. А можна змайструвати поробку своїми руками. Якщо діток залишається більше 2 осіб ми обов'язково організуємо майстер-клас, щоб було весело!
 Для тих, хто не спить вдень, є можливість відпочивати після обіду в прохолодній спальні, слухаючи казку. Після другого вечері - перегляд повнометражних дитячих фільмів і мультфільмів.
 А ввечері, коли спека спадає, старші діти разом з педагогом майже щодня із задоволенням грають.
Харчування: п'ятиразове, дієтичне, з урахуванням індивідуальних протипоказань. Ми готуємо з фермерських продуктів і кращих овочів і фруктів, які можна знайти на ринках і грядках. Ми готові дотримуватися будь-яку, навіть дуже сувору дієту дитини.

Літній відпочинок для дітей в міні-групі «Малюк» - це відпочинок, як у бабусі на дачі, але набагато цікавіше!
 Якщо вам потрібен дитячий табір на літо - приїжджайте до нас !!!!
   
У разі захворювання дитини, його слід негайно забрати додому.


Оплата з розрахунку на умовах 100% передоплати.