ГОЛОВНА


Гнучкий графік відвідування-розвиваючі ігри, підготовка до школи, англійська мова-післяобідній сон у затишних кроватках- прогулянки .Двi групи розрахованi на 6 вихованців, з якими завжди вихователь і няня. Знаходимося в приватному секторі вулиця Партизанська, між вул.Боевая та Червоногвардійською (не далеко від лісу Ялівщина), зручна транспортна доступність, територія закрита. Проводимо набір діток від 2місяців до 7 років.Графік відвідування: -від 1 години, півдня, через день і цілий день
Порядок  прийому
Знайомство
Для ознайомлення з умовами перебування в групі необхідно записатися на зустріч. Зустрічі проходять за попереднім записом в будній день після 18.00. Перший візит до групи в будній день, коли в групі є дітки, неможливий. Ми дбайливо ставимося до наших вихованців і перш, ніж допустити нових клієнтів в групу, нам необхідно попередньо познайомитися. По результату зустрічі новий клієнт отримує запрошення прийти на пробний день. У цей день дитина може перебувати в групі в супроводі одного з батьків без попередньої оплати. Протягом пробного дня ми воліємо спілкуватися з кимось із батьків, а не з бабусями і нянями. Батьки познайомляться з колективом, який працює в групі, допоможуть заповнити анкету. За результатами пробного дня укладається договір.


Для укладення договору необхідно надати наступні документи:
паспорт батька (для підтвердження що дитина Ваша)
свідоцтво про народження дитини (копія);
заповнені анкети (заповнюються на території міні- групи).


Час роботи: I група Пн-Пт:з 7.30 до 18.30
II група Пн-Пт:з 9.00 до 18.30

Запис по тел:
+380934410411;
+380933623127;

Якщо Ви хочете просто познайомитися, дізнатися про нас на майбутнє - приходьте в гості на чашечку ароматного чаю з медом !!! :) :) :) :) :)


Завжди раді допомогти !!!